Kursy Szkoleniowe

Kurs podnoszący kwalifikację i uzyskanie uprawnień do wykonywania zawodu potwierdzony otrzymaniem świadectwa czeladniczego (po zdaniu egzaminu)
2018-05-01

Szkolenie z zakresu barberingu

Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Dębicy zaprasza na szkolenie z zakresu barberingu.
2017-04-06

Odszedł do wieczności ŚP. Bogusław Sum

Z wielkim smutkiem zawiadamiamy, że zmarł długoletni Członek Cechu, mistrz piekarstwa Śp. Bogusław Sum
2017-03-17

Kolejny sukces dębickich uczniów i mistrzów fryzjerstwa

12 lutego 2017 r. odbył się XXXIX Konkurs Uczniów Fryzjerstwa Województwa Podkarpackiego organizowany przez Izbę Rzemieślniczą w Rzeszowie.
2017-02-13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12