Szkolenie z zakresu barberingu

Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Dębicy serdecznie zaprasza  uczniów dębickich szkół zawodowych uczących się w zawodzie fryzjer na nieodpłatne szkolenie z zakresu barberingu, które odbędzie się 19.04.2017 r. o godz. 16.00 w Sali w MOK-u w Dębicy.
Szkolenie to organizowane jest po to by wskrzesić stare, zapomniane w Polsce rzemiosło, korzystając z doświadczenia specjalistów w tej dziedzinie z Poznania, którzy wykonają te szkolenia nieodpłatnie. Z kolei plan szkolenia jest indywidualnie dopasowany do poziomu i potrzeb uczniów wkraczających w świat fryzjerstwa.
Serdecznie zapraszamy.

2017-04-06