41 Konkurs Uczniów Fryzjerstwa Województwa Podkarpackiego

Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Dębicy informuje, że w dniu 10 marca 2019 roku (niedziela) o godz. 10.00 przeprowadzony zostanie 41 Konkurs Uczniów Fryzjerstwa Województwa Podkarpackiego, który odbędzie się w Zespole Szkół Drogowo - Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego w Jarosławiu, ul. Świętego Ducha 1 ( sala sportowa) .

Uczestnikami mogą być wyłącznie uczniowie, posiadający aktualną umowę o pracę w celu nauki zawodu i odbywający tę naukę w salonach zrzeszonych w Cechu Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Dębicy.
Zgłoszenia imienne uczestników prosimy przekazywać do Biura Cechu, pod numerem telefonu 14 670 21 47, w terminie do 18 stycznia 2019r.

Przy zgłoszeniu należy podać następujące dane:
  • imię i nazwisko ucznia
  • rok nauki
  • data urodzenia i adres zamieszkania
  • imię i nazwisko mistrza szkolącego, adres salonu fryzjerskiego.
  • konkurencja: damska, męska lub indywidualna
Konkurs obejmuje następujące konkurencje:
  • fryzjerstwo damskie  -  fryzura dzienna i fryzura wieczorowa ( uczestnik konkurencji wykonuje obie fryzury)
  • fryzjerstwo męskie - modelowanie fryzury z długich włosów, modelowanie fryzury klasycznej ( uczestnik konkurencji wykonuje obie fryzury)
  • konkurencja indywidualna do wyboru:
             -  fryzura z fal i pierścieni na mokro - a'la Monroe ( wyłącznie I rok nauki),
             - fryzura ślubna z długich włosów

Prace konkursowe można będzie wykonywać wyłącznie na główkach treningowych. Uczestnicy mogą startować tylko w jednej konkurencji. Regulamin Konkursu znajduje się w biurze Cechu.
Dla wszystkich uczestników przewidziane są dyplomy , natomiast dla zdobywców pierwszych miejsc atrakcyjne nagrody rzeczowe. Konkurs zostanie przeprowadzony w oparciu o regulamin opracowany przez Komisję Branżową Fryzjerów, który będzie do pobrania na stronie Cechu.
2018-12-10