Mistrzostwa Świata Fryzjerstwa Artystycznego 2019 !

16 września 2019 roku, w Paryżu odbyły się drużynowe Mistrzostwa Świata Fryzjerstwa Artystycznego OMC Hairworld 2019 r.
            Nasz kraj , województwo podkarpackie a przede wszystkim Dębicę reprezentował duet  młodych uzdolnionych adeptów sztuki fryzjerstwa w osobie Aleksandry Machnik i Gniewomira Kuczyńskiego , podopiecznych p. Doroty Pietrachy – Podstarszego Cechu Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Dębicy. Ci młodzi ludzie wykazali się nieprzeciętnym talentem i wysokim kunsztem fryzjerskim. Zdobywali go podczas kursu fryzjerskiego osiągając  kwalifikacje  poprzez  zdanie egzaminu czeladniczego , który został przeprowadzony  w Cechu Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Dębicy.
            Dzięki swojej systematycznej pracy , wsparciu bliskich oraz opiece i mobilizacji opiekunów zdobyli  I miejsce w kategorii drużynowej juniorów  oraz  2 i 3 miejsce w kategorii indywidualnej , w tym prestiżowym turnieju.
            Jest to ogromne osiągnięcie , gdyż wyeliminowali 1400 konkurentów z 50 państw i zdeklasowali wieloletnich laureatów z lat ubiegłych.
            Składamy serdeczne gratulacje Mistrzom świata , ich rodzicom, mentorom i trenerom , którym udało się stworzyć tak wspaniały duet oraz wszystkim osobom, firmą które wsparły i umożliwiły młodym Mistrzom  udział w tegorocznych mistrzostwach świata .

2019-09-26